Na NIJZju ocenjujejo, da s Sloveniji živi s hivom manj kot ena oseba na 1.000 prebivalcev, 1/3 jih ne ve, da so okuženi. Kar nas po podatkih UNAIDS in Svetovne zdravstvene organizacije še vedno uvršča v kategorijo držav z nizko stopnjo epidemije. Kljub temu pa hiva in možnosti okužbe z njim ne gre podcenjevati.

Študentje pozor!

17. september 2018

Ljubljana, 18. september 2018: Približuje se začetek novega študijskega leta, zato želi Študentska organizacija Slovenije študente opomniti, kaj vse morajo pred začetkom novega leta še urediti.