Popusti Nove KBM za člane DŠBja

logo-nkbm2

Naše novo sodelovanje z NKBM, ki za mlade do 26. leta nudijo super pakete je prineslo nove ugodnosti tudi zate.

Check it out! and chill ;)

Postani Sveta Vladar z bančnim paketom INDEKS! Čakajo te številne ugodnosti in praktična nagrada!

Bančni paket INDEKS ti nudi:
- Brezplačno otvoritev in vodenje osebnega računa.
- Brezplačno izdajo debetne VISA kartice Sveta vladar.
- Brezplačno izdajo Monete za plačevanje z mobilnikom.
- Brezplačno spletno banko Bank@Net in mobilno banko mBank@Net za vpogledni del.
- Dvige brez provizij na vseh bankomatih po svetu.
- Brezplačno enoletno članarino za plačilno kartico z odloženim plačilom Visa ali Mastercard.

Skleni svoj vladarski paket preko spleta ali v najbližji poslovalnici Nove KBM. Če v to prepričaš še prijatelja, ti bomo na račun nakazali 10 EUR, če pa dva ali več, pa kar 20 EUR. Člani Društva študentov Brežice, ki boste sklenili paket INDEKS v poslovalnici Nova KBM Brežice ali poslovalnici Nova KBM Krško, prejmete še praktično super nagrado (selfie stick, baterija za mobitel, itd.)

Posebna ponudba velja za študente do 26. leta starosti. Več na www.svetavladar.si ali www.nkbm.si.

logo-nkbm2