Gardaland

Kdaj? začetek šolskega leta

Že nekaj let zapored konec septembra, preden študentje odidejo na svoje fakultete, Društvo študentov Brežice organizira izlet v atraktiven, zabaviščni italijanski park Gardaland. Gre za noro enodnevno doživetje, ki si ga vsaj enkrat mora privoščiti vsak dijak in študent. Pa še cena je bolj dostopna, saj je subvencionirana s strani društva. Gre torej za prijetno druženje z avtobusom polnim znanih obrazev in možnost, da še zadnjič naberemo moči pred novim študijskim letom.

Pridruži se nam v Gardaland tudi ti, zato na naši spletni strani skrbno spremljaj, kdaj bo določen termin za letošnjo Gardaland dogodivščino!