Znani so nastopajoči na Škisovi tržnici 2016

Ljubljana, 13. 4. 2016 – Včeraj se je v ljubljanskem Študentskem kampusu odvilo uvodno dejanje že 19. Škisove tržnice. Finale predizbora Škisolov je odločil o zmagovalnem bandu, ki bo 5. maja 2016 poleg 14 odličnih izvajalcev narekoval glasbeni utrip Kardeljeve ploščadi.

Na finalu predizbora Škisolov, s katerim svojo priložnost za nastop na velikem odru največje enodnevne prireditve za mlade pri nas dobijo glasbene skupine, ki še iščejo svoj prostor na slovenski glasbeni sceni, se je v torek, 12. aprila 2016, potegovalo pet bandov: Prelude, All Heads Down, Ice on Fire, Imset in Captain Morgan's Revenge. Slednji so publiko in žirijo najbolj navdušili ter si tako odprli pot do glavnega odra Škisove tržnice 2016. Kot zmagovalci Škisolova bodo obiskovalce prireditve ogreli za večerni, koncertni del, v katerem se bo na velikem odru zvrstilo 10, na elektronskem pa 4 glavni izvajalci.

Za glasbeni program na glavnem odru bodo od 17. ure dalje letos skrbeli:

- Dare Acoustic,

- Captain Morgan's Revenge,

- Arsgroova,

- Connect,

- The Capitols,

- Društvo mrtvih pesnikov,

- Big Foot Mama,

- Gramophonedzie Life Experience,

- Leteči odred in

- Čuki,

za navdušence nad elektronsko glasbo pa na 19. Škisovo tržnico prihajajo: