Intervju s Petrom Dirnbekom: V medprostoru glasbene in karatejske identitete, II. del

DŠB Unplugged - poletni koncerti

Kdo je Peter Dirnbek, ki bo s svojo skupino Vox Populi v Posavskem muzeju Brežice nastopil jutri, 25. avgusta 2016, ob 21:00? Je kantavtor, čigar glasbo bi lahko opisali kot mešanico popa, rocka in folka. Po prvencu (Peter Dirnbek & Vox Populi, Vox Records 2007) je 7 let kasneje ustvaril 2. album (Pesmi o svobodi, Vox Records 2014). Peter in njegovi spremljevalni glasbeniki so ponosni na nastope na nacionalni televiziji in celovečernem koncertu na Radiu Slovenija v živo iz Studia 14. Zadnjič so se domačemu občinstvu predstavili pred 5 leti v Mladinskem centru Brežice, zato nestrpno čakajo na DŠB koncert.

Drugi del intervjuja je na voljo v priponki.