Enkraten DŠB Fest 2016!

Društvo študentov Brežice (DŠB) z veseljem in ponosom sporoča, da se je 2. aprila 2016 zgodil še en tradicionalni DŠB Fest. Letos sta nastopila dva enkratna izvajalca – najprej smo v dvorani Mc Brežice prisluhnili Vladu Kreslinu in Malim bogovom, nato smo se prestavili v klub, kjer so nas pokonci držali Help! A Beatles tribute band.

Veseli smo, da ste skupaj z nami bili del tega projekta, ki ga mladi (in tudi malce starejši) vsako leto obiščete v velikem številu in študentski organizaciji vedno znova pokažete naklonjenost! Celoten večer bi lahko opisali kot enkratno priložnost za mnogo stvari – spoznavanje novih ljudi, utrjevanje že obstoječih stikov, uživanje ob krasni glasbi … Dogodek je skratka znova upravičil svoj obstoj.

DŠB se vam zahvaljuje, ker ste bili del vsega tega.

Za obujanje spominov, si lahko ogledate galerijo na naši Facebook strani Društva študentov Brežice

Radi vas imamo in komaj čakamo naslednjo pomlad in še en študentski žur!